Bauskas alus

Mēs izmantojam sīkdatnes - privātuma politiku, lai nodrošinātu Jums drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu “Piekrītu”, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Savu piekrišanu Jūs varat atcelt jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu sīkdatnes izmantošanas politiku.

Piekrītu
Bauskas alus
Kārlis Zālītis
Bauskas alus
Kārlis Zālītis

Bauskas alus ir uzņēmums, kurš alus darīšanas tradīcijas godā kopš 1981. gada, turklāt ražotnei modernizējoties esam spējuši tās saglabāt, nenolaižot kvalitātes latiņu.

 

Mūsu stūrakmeņi ir Bauskas gaišais un Bauskas tumšais alus. Abi tautā iemīļoti un nemainīgi labi jau vairāk nekā trīsdesmit gadus.  To unikālo raksturu rūdījis aldaris, mūsu garšas veiksmes stāsta atslēga - Kārlis Zālītis. Viņa izpratnei par miestiņu ir vairāk nekā sešdesmit gadus stiprs pamats, kas balstās klasisko tehnoloģiju pieredzē.

 

Kvass, Portera iesala dzēriens vai iesala dzēriens Veselība, kura unikālo ražošanas tehnoloģiju Kārlis Zālītis atklāja pagājušā gadsimta vidū. Ar šiem tautā zināmajiem bezalkoholiskajiem dzērieniem mūs pazīst to cienītāji. Savukārt tējas sēnes dzēriens Dr. Kombucha spējis iekarot atspirdzinošo dzērienu mīļus savas neatkārtojamās garšas un veselīgo īpašību dēļ.