Jaunumi

Bauskas alus jau septīto gadu pēc kārtas piedalās “Latviabeerfest 2017”

Pievienots:
Bauskas alus jau septīto gadu pēc kārtas piedalās “Latviabeerfest 2017”
Bauskas alus jau septīto gadu pēc kārtas piedalās “Latviabeerfest 2017”

“Bauskas alus” gaidīs savus alus cienītājus lielākajā alus festivālā Baltijā, kas norisināsies Rīgas sirdī Vērmanes dārzā no 24. līdz 28. maijam, pulcējot vienkopus lielākos alus darītājus no Latvijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Beļģijas un Amerikas Savienotajām valstīm.  Festivālā būs iespēja nogaršot visu alus darītavu ražoto produktu klāstu – arī “Bauskas alus” produkciju un sezonas jaunumus: gaišo alu “Savējais”, tējas sēnes dzērienu Dr. Kombucha karkade un gaišā alus kokteili Festiņš ar brūkleņu garšu.

 

“Priecājos, ka ir pasākums, kur visas alus darītavas var sanāk kopā jau septīto gadu pēc kārtas un rada kopā ar saviem alus baudītājiem tik skaistus svētkus kā “Latviabeerfest 2017”, jo tikai kopā mēs varam attīstīt, kopt latviešu alus brūvēšanas tradīcijas un alus baudītāju kultūru, un nodot to nākamajām paaudzēm, saglabājot pirmatnējo burvību, ko var izbaudīt šajā alus festivālā, kur mēs – alus ražotāji pulcējamies un priecājamies kopā, piedāvājot jaunos produktus un svaigākos brūvējumus. Arī šogad “Bauskas alus” ir sarūpējis jaunumus gan kungiem – gaišo alu “Savējais”, gan dāmām – gaišā alus kokteili “Festiņš”. Esam padomājuši arī par alus nedzērājiem, kurus priecējam ar divu veidu veselīgo tējas sēnes dzērienu Dr. Kombucha. Gaidām “Bauskas alus” tirdzniecības vietā, kur varēs ne tikai nobaudīt, bet arī nofotogrāfēties ar “Savējo”,” atklāj “Bauskas alus” valdes loceklis Vladimirs Barskovs.

 

Festivāls 24. un 25. maijā Vērmanes dārzā būs atvērts ikvienam no plkst. 15:00 - 23:00, 26. maijā no plkst.12:00 līdz 03:00, sestdien, 27. maijā no plkst. 10:00 līdz plkst. 03:00 un svētdien, 28. maijā no plkst. 10:00 līdz 23:00. Ieeja festivālā 2 eiro.

 

„Bauskas alus” jau kopš 1981. gada ražo alu pēc sentēvu alus darīšanas tehnoloģijas, kas ļauj saglabāt patērētājiem tik iecienīto alus garšu. Uzņēmums ražo ne tikai alu, bet arī tautā iecienītos bezalkoholiskos iesala dzērienus „Veselība”, „Porteris”, Tējas sēnes dzērienus Dr. Kombucha” un dabīgi raudzētu kvasu. 

Citi jaunumi