Jaunumi

Bauskas alus darītava audzē pārdošanas apjomus

Pievienots:
Bauskas alus darītava audzē pārdošanas apjomus
Bauskas alus darītava audzē pārdošanas apjomus

Bauskas alus darītava 2017. gada pirmos astoņos mēnešos ir kāpinājusi pārdošanas apjomus, salīdzinot ar 2016. gada pirmajiem astoņiem mēnešiem. Alus pārdošanas apjoms, salīdzinot ar 2016. gada pirmajiem astoņiem mēnešiem ir audzis par 3%, kas ir par 6428 DL vairāk nekā pērn. Bezalkoholisko dzērienu segments ir audzis par 8% vai 2632DL. Savukārt vislielākais kāpums ir Tējas sēnes dzērienam Dr. Kombucha un tējas sēnes dzērienam Dr. Kombucha Karkade, kura pārdošanas apjoms ir pieaudzis par 226%, kas ir trīs reizes vairāk kā 2016. gadā.

 

“Ņemot vērā auksto un lietaino vasaru un agru rudens ierašanos, kas ļoti ietekmē patērētāju dzērienu izvēli, esam kāpinājuši savus pārdošana apjomus, salīdzinot ar 2016. gada astoņiem mēnešiem. Neskatoties uz plašo alus izvēli Latvijas tirgū, latviešu alus patērētāji dod priekšroku pārbaudītām alusšķirnēm, par ko liecina pārdošanas rezultāti. 2017. gadā turpinām rekonstrukciju un uzņēmuma modernizāciju, esam uzstādījuši jaunu gāzes katlu un fermentācijas iekārtu, ieguldot 328011 EUR,” stāsta SIA Bauskas alus” valdes loceklis Vladimirs Barskovs.

 

„Bauskas alus” jau kopš 1981. gada ražo alu pēc sentēvu alus darīšanas tehnoloģijas, kas ļauj saglabāt patērētājiem tik iecienīto alus garšu. Uzņēmums ražo ne tikai alu, bet arī tautā iecienītos bezalkoholiskos iesala dzērienus „Veselība”, „Porteris”, Tējas sēnes dzēriens Dr. Kombucha” un dabīgi raudzētu kvasu.

Citi jaunumi